Meta Box Script For WordPress - en to it translation catalogue (13 entries)

en: Select a color
it: Seleziona un colore

en: Error: Cannot delete file
it: Errore: impossibile cancellare il file

[ctx: file upload]
en: Uploaded files
it: Carica i files

[ctx: file upload]
en: Delete this file
it: Elimina file

[ctx: file upload]
en: Delete
it: Elimina

[ctx: file upload]
en: Upload files
it: Carica files

[ctx: file upload]
en: Add another file
it: Aggiungi altro file

en: Order saved
it: Ordine salvato

[ctx: image upload]
en: Uploaded files
it: Files caricati

[ctx: image upload]
en: Delete this file
it: Elimina file

[ctx: image upload]
en: Delete
it: Cancella

[ctx: image upload]
en: Upload files
it: Carica files

[ctx: image upload]
en: Add another file
it: Aggiungi altro file
