Meta Box Script For WordPress - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Select a color
de: Farbe wählen

en: Error: Cannot delete file
de: Fehler: Datei kann nicht gelöscht werden

[ctx: file upload]
en: Delete this file
de: Datei löschen

[ctx: file upload]
en: Upload files
de: Datei hochladen

[ctx: file upload]
en: Add another file
de: Weitere Datei

[ctx: image upload]
en: Delete this file
de: Datei löschen

[ctx: image upload]
en: Upload files
de: Dateien hochladen

[ctx: image upload]
en: Add another file
de: Weitere Datei
